“tuinscherm 90 cm breed”

Prins Schuttingen


Bent u op zoek naar informatie over tuinscherm 90 cm breed? Bel ons gerust of stuur een Email voor vragen over dit onderwerp!

Op deze pagina vind u extra informatie over diverse type omheiningen en bijbehorende thema`s waar mensen op zoeken bijvoorbeeld tuinscherm 90 cm breed. Zo zijn er meerdere soorten schuttingen beschikbaar, ieder met hun aparte kenmerken en voordelen. Zoals tuinschuttingen die volkomen vervaardigd zijn van beton of een versie met betonnen palen in combinatie met houten tuinschermen.

tuinscherm 90 cm breed foto
Dubbele poort Nobifix
Info tuinscherm 90 cm breed
Tuinschutting met raster
tuinscherm 90 cm breed blokhutprofiel schutting
Douglas blokhutprofiel schutting

Een paar modellen van de vaakst verkochte soorten hekwerken zijn:

1. Houten schuttingen: Dit was waarschijnlijk begin jaren 90 de meest bekende en populaire categorie schutting. Houten tuinschuttingen zijn leverbaar in verscheidene soorten hout, kleurcombinaties en stijlen, zoals blokhutprofiel, planken erfafscheidingen en trellisschermen. Houten tuinschuttingen geven een eigentijdse en warme uitstraling aan uw achtertuin, maar behoeven wel enig onderhoud. Het grote nadeel van deze soort erfafscheiding zijn de houten staanders. Houten staanders hebben namelijk niet zo’n lange levensduur als we vergelijken met betonpalen.

2. Betonnen schuttingen: Betonnen tuinafscheidingen zijn robuust, zijn duurzaam en vereisen minimaal onderhoud. Deze zijn beschikbaar in verschillende kleuren, modellen en texturen. Betonnen hekwerken kunnen gecombineerd worden met houten of trellis panelen voor een meer decoratieve emanatie. Daar over hieronder meer.

3. Hout beton schuttingen: schuttingen van hout met beton zijn onderhoudsvrij, stevig en zijn verkrijgbaar in verscheidene houtsoorten en stijlen. Hout beton schuttingen zijn beter opgewassen tegen ons klimaat en kunnen dus prima tegen vochtigheid en zonnestralen.

4. Luxe schuttingen: Luxe hout beton tuinschuttingen bestaan uit een combinatie van hout, beton palen, betonnen platen van 60cm hoog en zijn leverbaar in verscheidene houtsoorten en stijlen. Luxe omheiningen zijn duurzaam, onderhoudsvrij en hebben toch de natuurlijke charisma van hout.

5. Natuurlijke schuttingen: Als hekkensluiter de natuurlijk schuttingen, zoals beukenhaag, klimmerkruid of bamboe, zijn een milieuvriendelijke en goede keus voor een groene schutting. Natuurlijke tuinschuttingen bieden privacy en veiligheid en voegen een natuurlijke aura toe aan uw achtertuin.

Bij het selecteren van een schutting is het belangrijk om rekening te houden met uw persoonlijke voorliefdes, de stijl van de achtertuin en woning, en vanzelfsprekend uw begroting. Lees meer over tuinscherm 90 cm breed of schutting delen met buren op deze pagina.

Voor grote en kleine projecten

Prins Schuttingen staat klaar voor al haar klanten. Wij komen niet alleen voor grote schutting projecten. Ook klanten met een kleine tuin zijn welkom bij ons!

“Op deze website vind u de beste beton hout schuttingen”

Betonschutting of tuinscherm 90 cm breed

Betonschuttingen zijn een sterke en geluidswerende mogelijkheid voor het afsluiten van de achtertuin of kavel. Betonschuttingen zijn gemaakt van betonnen palen en betonplaten, die stevig in de grond worden aangebracht en achteraf worden afgewerkt met b.v. nostalgie betonplaten.

Een betonnen hekwerk is een tuinschutting waarbij de palen en platen gemaakt zijn van design beton. Dit type omheining wordt veel gekozen wegens zijn duurzaamheid, stabiliteit en grote levensduur.

De beton palen worden in de aarde geplaatst en voorzien van beton mortel. Daarna worden de betonplaten daartussen bevestigd. Dat zorgt voor een sterke en stabiele constructie die bestand is tegen verschillende weersomstandigheden en andere invloeden van buitenaf. Aan het kijken voor iets anders dan tuinscherm 90 cm breed, kijk dan ook eens op zwarte verf voor Zweeds rabat voor meer kennisgeving.

Een betonnen hekwerk biedt heel wat privacy en kan ook dienen als geluidswal. Daarnaast is het naar verhouding simpel te onderhouden door het af en toe schoon te maken met b.v. een hoge druk reiniger. Bovendien is er vrijwel geen risico op rotting, insectenplagen of andere problemen die bij houten erfafscheidingen wel voor kunnen komen.

Het uiterlijk van een betonnen tuinschutting kan verschillen, afhankelijk van de productie en kleur van de betonplaten. Zo zijn er bijvoorbeeld betonplaten verkrijgbaar met een rots motief of in verschillende kleuren zoals antraciet, wit, taupe en grijs om de tuinschutting een speelse uitstraling te geven.

Een betonnen schutting kan toch wel moeilijker te plaatsen zijn dan een houten omheining en vereist veelal professionele installatie. Verder kan het een vrij zware en onhandige constructie zijn om te verplaatsen en te monteren.

Tuindeuren tuinscherm 90 cm breed
Tuindeur grenen
Afwerking betonschutting tuinscherm 90 cm breed
Beton muts & betonkap
Hout beton schutting tuinscherm 90 cm breed
Dubbele poort
Genoeg keuze om uw tuin af te sluiten
Offerte luxe schutting

Bij Prins Schuttingen vind u de meeste informatie!

Offerte betonschuttingen

Schuttingen met 10 jaar garantie!

Bij Prins Schuttingen vind u veel tuinschuttingen en alles wat daar mee te maken heeft.

Blukhutprofiel schutting


Een blokhutprofiel schutting is een model tuinafscheiding waarbij de houten planken zijn voorzien van een karakter dat er uit ziet als dat van een blokhut. Dat zorgt voor een prachtige en rustieke uitstraling die uitstekend past bij meerdere tuinstijlen. De planken worden vlak op mekaar geplaatst en met een mes en groef verbinding in elkaar geschoven. Dit zorgt ervoor dat de schutting robuust en vaststaand is. De planken worden veelal gemaakt van duurzaam hout zoals geïmpregneerd grenen, douglas hout of Nobifix.

Een blokhutprofiel tuinschutting geeft privacy en beschutting tegen wind en overige weersinvloeden. Verder is het relatief makkelijk te plaatsen, zeker als u handig bent met klussen. Lees verder over tuinscherm 90 cm breed of andere dingen zoals schutting op eigen grond afstand erfgrens. Als u de schutting laat plaatsen door een professional, weet u echter zeker dat die stabiel en veilig is. Het is belangrijk om de erfafscheiding regelmatig te onderhouden door deze te reinigen en eventueel te behandelen met een beschermende laag om de levensduur te verlengen.

Tuinpoorten of iets anders zoals “tuinscherm 90 cm breed”

Als laatste, een tuinpoort is een poort of hekwerk dat toegang geeft tot de achtertuin of een gesloten terrein. Tuinpoorten zijn beschikbaar in diverse maten, stijlen en materialen. Tuinpoorten zijn er in veel verschillende breedtes tussen de 80 en 300 cm breed. Het is essentieel om de correcte afmetingen te selecteren die bij uw schutting en de stijl van de tuin past. De afmetingen moeten passen bij de uitsparing waar de poort geplaatst wordt en de hoogte moet voldoende zijn voor de beoogde functie, zoals het afgrendelen van de achtertuin tegen inkijk of het houden van huisdieren binnen of buiten de tuin. Het hang- en sluitwerk moet sterk en safe zijn en moet zorgen voor een juiste sluiting van de tuinpoort. Hier vind u meer info over tuinscherm 90 cm breed of schutting laten plaatsen Rotterdam.

De meest voorkomende soort materialen voor tuinpoorten zijn hout. Houten tuinpoorten geven een warme uitstraling en zijn verkrijgbaar in diverse houtsoorten zoals Grenen, Vuren, Douglas en Nobifix. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende stijlen van basis tot luxe zoals het merk Viderim. Alle tuinpoorten van Prins Schuttingen zijn standaard voorzien van een metalen frame. Dat voorkomt de werking van het hout waardoor de poort niet snel zal klemmen.

Als u niet zeker weet welke tuinpoort het beste bij uw situatie past, is het altijd aan te raden om contact met ons op te nemen.

tuinscherm 90 cm breed Douglas
Douglas schutting hoog naar laag
{allekeywords] Evi tuinhek
Tuinhek voortuin
tuinscherm 90 cm breed beton schuttingen
Betonschutting

De mooiste schuttingen van Nederland

Prins Schuttingen heeft de mooiste schuttingen in zijn assortiment. Veel mogelijkheden voor verschillende wensen.


Luxe hout beton tuinafscheiding en tuinscherm 90 cm breed



Een luxe hout beton tuinafscheiding combineert de duurzaamheid van beton met de warme charisma van hout, waardoor dit een populaire optie is voor consumenten die op zoek zijn naar een moderne en elegante tuinafscheiding. Dus lees meer om er meer over te weten te komen. De luxe hout-beton omheining is een tuinafscheiding die is ontworpen met hoogwaardige onderdelen en esthetische elementen. Zo’n tuinafscheiding kan b.v. worden gemaakt van duurzaam Nobifix, douglas hout of vuren. En het kan daarnaast worden voorzien van afwisselende elementen zoals bijvoorbeeld trellis en schanskorven.

Het beton in de schutting zorgt voor stabiliteit en stevigheid, terwijl het hout zorgt voor een warme en natuurlijke charisma. Er zijn ook meerdere kleuren en afwerkingen leverbaar om de tuinafscheiding te personaliseren en af te stemmen op de stijl van uw achtertuin. Een luxe hout-beton hekwerk kan bijdragen aan de waarde en uitstraling van uw huis en tuin. Het is desalniettemin wel belangrijk om deze te laten plaatsen door een schutting expert om er zeker van te zijn dat deze stevig en veilig is.

Hout beton schutting



Hout beton tuinafscheiding plaatsen: Een hout-beton tuinafscheiding is een goede keus vanwege de duurzaamheid en het gemak van onderhoud. Als u van plan bent om deze te laten zetten, kunt u dit het beste laten doen door een professional om ervoor te zorgen dat de omheining stevig en stabiel is.

Betonpalen en beton platen zijn essentiële componenten van een hout beton schutting en zijn beschikbaar in verschillende maatvoeringen en stijlen. Het is belangrijk om ervoor te zorgen dat de betonpalen en betonplaten van uitstekende kwaliteit zijn en op de juiste wijze worden geïnstalleerd om de duurzaamheid en stabiliteit van de tuinschutting te garanderen.

Als u op zoek bent naar andere tuinschuttingen of schutting laten plaatsensleen, kunt u online zoeken naar aannemers of u kunt een bezoek brengen aan een lokale bouwwinkel zoals Gamma, Praxis of Karwei. Daar kunt u verschillende materialen en designs bekijken en meer informatie krijgen over de prijzen en montage opties.


Wanneer u twijfeld over de erfgrens is het wijs om vooraf te bellen met het Kadaster.

Meer informatie over tuinscherm 90 cm breed

“Alle moderne schuttingen vind u bij Prins Schuttingen”

Tuinschermen vinden of meer informatie over tuinscherm 90 cm breed


Er zijn verscheidene type schuttingdelen leverbaar, zoals houten tuinschermen, betonnen schuttingdelen en composiet tuinschermen. Deze kunnen in verschillende maten, kleuren en designs worden geleverd, afhankelijk van uw eigen voorkeur en budget. Tuinschermen zijn een populair type tuinafscheiding voor in de tuin. Ze zijn meestal gemaakt van houten planken die verticaal gemonteerd zitten op twee horizontale planken. De planken worden normaliter gestut door verticale betonpalen die in de bodem zijn verankerd met betonmortel. Wilt u meer weten over tuinscherm 90 cm breed of “schutting laten plaatsen Maastricht“? Lees dan verder om er meer over te weten te komen.

Tuinschermen bieden veel privacy en bescherming tegen wind en andere weersinvloeden. Ze zijn relatief makkelijk te plaatsen en zijn verkrijgbaar in meerdere maten, stijlen en houtsoorten zoals geïmpregneerd grenen, douglas hout en Nobifix. De keus voor het materiaal hangt meestal af van uw persoonlijke voorkeur en begroting. Zo kan geïmpregneerd grenen een prima keuze zijn als u op zoek bent naar een goedkope optie, terwijl Nobifix duurzamer en robuuster is, maar ook zeker langer meegaat.

Schuttingdelen kunnen verder worden voorzien van decoratieve elementen zoals een v-scherm, waardoor u b.v. klimplanten kunt laten groeien voor een groenere en natuurlijke uitstraling. Het is belangrijk om de tuinschermen af en toe te onderhouden door deze te reinigen en eventueel te behandelen met een beschermende coating om de levensduur te verlengen. Ingeval u de schutting laat installeren door een schutting expert, weet u echter zeker dat deze solide en veilig is.


Soms liggen er kabels of slangen vlak tegen of zelfs op de perceelgrens. Bij twijfeling kunt u het beste mailen naar Klic melding.


Schutting plaatsen of andere zaken zoals tuinscherm 90 cm breed



Het plaatsen van een schutting hoe hoog mag een schutting zijn in de voortuin kan een lastige klus zijn en het is hierom vaak verstandig om hiervoor een schuttingbouwer voor te benaderen. Zij hebben de kennis en de geschikte gereedschappen om de erfafscheiding op een goede en efficiënte wijze te zetten.

Het plaatsen van een tuinafscheiding kan een uitdagende klus zijn, maar met de juiste benodigdheden en tools is het zeker mogelijk om dit eigenhandig te doen. Hier vindt u enkele algemene stappen om een schutting te plaatsen:

Stap 1: Bepaal de locatie van de schutting Markeer de locatie van de omheining met houten paaltjes en draad. Meet precies de lengte van de hekwerk op en zorg ervoor dat de draad recht en waterpas loopt.

Stap 2: Graaf gaten voor de betonpalen Graaf openingen voor de betonpalen met behulp van een spade. De diepte van de openingen moet bij benadering 75 cm zijn. Plaats de schuttingpalen in de gaten en vul deze aan met betonmortel en stabilisatie aarde. Plaats de betonnen plaat in de sleuf voordat de betonmortel is uitgehard.

Stap 3: Plaats de schuttingplanken Plaats de tuinschermen rechtop tussen de schuttingpalen. Zorg ervoor dat de bovenzijde steeds even hoog is als het naaste tuinscherm en hanteer een waterpas om ervoor te zorgen dat de planken recht lopen. Bevestig de schuttingdelen aan de palen d.m.v. schroeven en L-beslag.

Stap 4: Monteer de afdeklat Plaats een afdekkap bovenop het tuinscherm om deze af te dekken om te voorkomen dat de bovenzijde van het schuttingdeel vroegtijdig gaat rotten. Monteer de afdekkap op de schuttingdelen met behulp van schroeven.

Stap 5: Afwerking Ingeval de omheining is geplaatst, kunt u de schroeven desnoods nog afwerken met behulp van hout vuller, maar dit word zelden of nooit gedaan. Ook kunt u ervoor kiezen om de hekwerk te schilderen of te beitsen om deze extra te beschermen tegen weersinvloeden en deze een mooiere uitstraling te geven. Echter is dit bij de meeste houtsoorten niet per se nodig.

Houd er rekening mee dat dit slechts een algemene handleiding is en dat de exacte stappen kunnen verschillen afhankelijk van het type tuinafscheiding en de specifieke omstandigheden in uw achtertuin. Als u twijfelt over uw vaardigheden om de schutting te plaatsen, is het altijd verstandig om professionele hulp te hebben. Dus kijk hier als u meer wil weten over dit onderwerp.


Alles over tuinscherm 90 cm breed

Wilt u meer weten over tuinscherm 90 cm breed? Dan helpt het om eerst goed te kijken naar de situatie in uw tuin, de gewenste uitstraling en de mate van onderhoud die u acceptabel vindt. Prins Schuttingen helpt klanten met bestaande woningen en denkt mee over een mooie oplossing.

Een nette tuinafscheiding vraagt om meer dan alleen een paar schermen en palen. Wilt u vooral een luxe uitstraling, dan kan een hout-beton schutting met hoge betonplaat of zwarte accenten goed passen. Daarom is persoonlijk advies vaak beter dan alleen online een standaardprijs bekijken.

De juiste keuze voor uw tuin

In veel tuinen wordt gekozen voor een combinatie van hout en beton. {Het beton zorgt voor een sterke basis, terwijl het tuinhout zorgen voor een natuurlijke uitstraling.} Daarom wordt dit type schutting vaak gekozen bij renovatie, nieuwbouw en het vervangen van een oude erfafscheiding.

Voor klanten die een zeer sterke erfafscheiding willen, is een betonnen schutting vaak een logische keuze. Beton is sterk, vormvast en goed bestand tegen het Nederlandse weer. Met betonplaten in antraciet, grijs of een motief kan de uitstraling worden aangepast aan de tuin.

Wanneer de tuin echt onderdeel is van de woning, wordt vaak gekozen voor een luxere afwerking. Denk bijvoorbeeld aan een combinatie van beton, hout, zwarte details en een strakke afwerking. Daarom is vakwerk bij dit soort schuttingen extra belangrijk.

Waar moet u op letten bij tuinscherm 90 cm breed?

Een veelgemaakte fout is dat er te laat naar de erfgrens wordt gekeken. Zo voorkomt u discussie met buren en weet u zeker waar de schutting mag komen. Voor officiële informatie over erfgrenzen kunt u terecht bij het Kadaster.

Ook kabels en leidingen kunnen belangrijk zijn. Dit geldt zeker wanneer er dicht bij de woning, oprit, brandgang of erfgrens wordt gewerkt. Bij twijfel kan een Klic-melding duidelijkheid geven.

Werkwijze van Prins Schuttingen

Na uw aanvraag kijkt Prins Schuttingen naar uw wensen en de situatie. Om een passende offerte te maken zijn de afmetingen, het soort schutting en eventuele bijzonderheden belangrijk. Vervolgens ontvangt u advies over de uitvoering en mogelijkheden.

Bij de montage draait het om stabiliteit, maatvoering en afwerking. Daarom wordt er gekeken naar de ondergrond, de palen, de platen en de aansluiting van de schermen. Na plaatsing heeft u direct meer privacy en een verzorgde tuin.

FAQ over tuinscherm 90 cm breed

Wat is de prijs van tuinscherm 90 cm breed?

Een standaard meterprijs is handig als indicatie, maar de echte prijs hangt af van de uitvoering. Met een gerichte aanvraag krijgt u een veel duidelijker beeld van de kosten.

Hoe duurzaam is een nieuwe schutting?

De levensduur wordt bepaald door houtsoort, betonkwaliteit, grondcontact en onderhoud. Door hout uit direct grondcontact te houden, blijft de schutting langer netjes.

Kan de schutting worden gecombineerd met een poort?

In veel gevallen kan er direct een bijpassende tuinpoort worden geplaatst. Daarbij wordt gekeken naar het gebruik, de doorgang en de gewenste uitstraling.

Is overleg met de buren nodig?

Als de schutting op of vlak bij de erfgrens komt, is overleg met buren verstandig. Leg bij twijfel afspraken kort schriftelijk vast.

Waarom Prins Schuttingen kiezen?

Het voordeel is dat u advies krijgt over materiaal, uitvoering en plaatsing. Dat maakt het verschil tussen snel plaatsen en goed plaatsen.

Direct weten wat er mogelijk is met tuinscherm 90 cm breed?
Vraag dan vrijblijvend een offerte aan.

Vrijblijvende offerte aanvragen
Scroll naar boven